Promocje nauka jazdy Radomsko, promocje prawo jazdy eLcar

Finansowanie Kursów

Szkoła jazdy eLcar oferuje pomoc w uzyskaniu dofinansowań ze Środków Unijnych niezbędnych do sfinansowania kursu na prawo jazdy.

 1. Realizujemy projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 pt.

  „Kierowca ciężarówki-nowe kwalifikacje-nowe perspektywy”

  Celem projektu jest poprawa zdolności do zatrudnienia absolwentów kształcenia i szkolenia zawodowego, dostosowanie kierunków kształcenia i szkolenia zawodowego do regionalnego rynku pracy we współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym. Projekt obejmuje 170 kursów z zakresu prawa jazdy C i C+E oraz kwalifikacji wstępnej / wstępnej przyśpieszonej.

  Dofinansowanie projektu z UE:
  1 350 259,98  PLN

  Beneficjent: Szkoła Jazdy eLcar Sp. z o.o.

 2. Jesteśmy wpisani jako instytucja szkoleniowa do Bazy Usług Rozwojowych https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/uslugi/search?SearchFilterView[podmiot_id]=13712
   
 3. Współpracujemy z PUP w Radomsku, PCPR w Radomsku, MOPS w Radomsku.
   
 4. Naszym celem jest jak najbardziej uprościć Państwu proces w pozyskiwaniu potrzebnych środków, aby wszystko przebiegało sprawnie, wszystkie formalności załatwią Państwo w naszym biurze w jeden dzień. Cały proces jest szybki i bardzo prosty ! Wystarczy przyjść do naszego biura i wypełnić formularz zgłoszeniowy.

 

Po więcej informacji zapraszamy do naszego biura
ul.Kościuszki 6/1A
RADOMSKO