prawo jazdy kategoria C Radomsko, prawo jazdy na tira, ciężarówkę eLcar

Prawo jazdy
Samochód ciężarowy

Szkoła jazdy eLcar zaprasza Państwa do przystąpienia do jednego z profesjonalnych kursów prawa jazdy na samochód ciężarowy. 

Prawo jazdy
KATEGORIA
samochód ciężarowy

C

4200zł

Kurs prawa jazdy kategorii C przeznaczony jest dla osób, które chcą zostać kierowcą ciężarówki. Wymagany wiek do uzyskania kategorii C to 21 lat, lub 18 lat po kursie kwalifikacji wstępnej pełnej do kat. C. Aby rozpocząć kurs kat. C musisz posiadać prawo jazdy kat. B. Po zrobieniu kursu prawa jazdy kategorii C i zdaniu egzaminu państwowego, otrzymujesz uprawnienia do kierowania pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5 t, z wyjątkiem autobusu wraz z przyczepą lekką do 750 kg, a także ciągnikiem rolniczym, pojazdem wolnobieżnym oraz zespołem złożonym z tego pojazdu i przyczepy lekkiej (do 750kg dmc) (tylko na terytorium RP), jak również pojazdami określonymi dla prawa jazdy kategorii AM (motorower i quad), automatycznie zdobywasz też uprawnienia na kat. C1.

Aby pracować jako kierowca ciężarówki potrzebujesz odbyć dodatkowy kurs – kurs kwalifikacji wstępnej dotyczy tych osób, które chcą prowadzić ciężarówkę zawodowo. Prowadzimy obowiązkowe szkolenia kierowców zawodowych takie jak kwalifikacja wstępna oraz szkolenia okresowe.

Prawo jazdy
KATEGORIA
samochód
ciężarowy z przyczepą

C+E

4000zł

Kurs prawa jazdy kategorii C+E przeznaczony jest dla osób, które chcą zostać kierowcą ciężarówki (o DMC powyżej 3,5 tony) wraz z przyczepą. Posiadając prawo jazdy kategorii C+E automatycznie zdobywasz też uprawnienia na prawo jazdy kategorii B+E. Wymagany wiek do uzyskania tej kategorii wynosi 21 lat. Po kursie kwalifikacji wstępnej pełnej do kat. C uprawnienia możesz zdobyć nawet w wieku 18 lat. Aby rozpocząć kurs prawa jazdy kat. C+E  musisz posiadać prawo jazdy kat. B i C . Jeśli posiadasz tylko prawo jazdy kategorii B, a chcesz szybko zacząć jeździć ciężarówką z przyczepą, zapraszamy na kurs łączony prawa jazdy kat. C i C+E.

Jeśli chcesz pracować jako kierowca zawodowy oprócz kursu prawa jazdy kat. C potrzebujesz odbyć kurs kwalifikacji wstępnej.

Dlaczego klienci wybierają
szkołę jazdy eLcar?

W szkole jazdy eLcar skupiamy się na wygodzie naszych klientów. Zdajemy sobie sprawę, jak bardzo stresującą rzeczą dla przyszłym kierowców może być kurs prawa jazdy. To właśnie dlatego w szkole jazdy eLcar postanowiliśmy w sposób szczególny zadbać o naszych przyszłych kierowców zatrudniając najlepszych instruktorów, którzy zawsze cierpliwie służą pomocą naszym kursantom. 

Z naszych usług korzystają również kierowcy zawodowi, a tym z kolei zależy na możliwie szybkim zdobyciu uprawnień do pracy. Mając to na uwadze potrzebę naszych klientów staramy się maksymalnie uprościć proces w pokonywaniu etapów w procesie kształcenia kierowcy zawodowego.

Zastanawiasz się, czy oraz kiedy odbyć kurs
na kierowcę samochodu ciężarowego?
A co powiesz o zarobkach na poziomie 7000 zł "na rękę"?

Pomoc w sfinansowaniu kursu!

W szkole jazdy eLcar zdajemy sobie sprawę z faktu, że szkolenia dla kierowców nie należą do najtańszych. Mimo tego, że staramy się aby cena uczestnictwa w naszych kursach była jak najniższa, nie każdy może sobie pozwolić na opłacenie kursu. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzód naszym klientom: pomagamy w uzyskaniu środków finansowych z instytucji państwowych! Aby dowiedzieć się na ten temat dofinansowań, odwiedź zakładkę „finansowanie kursów” na naszej stronie internetowej.

INSTRUKTORZY

Artur

Cześć ! Nazywam się Artur Piwowarczyk, jestem instruktorem kat. B oraz C już od wielu lat. Praca jako instruktor jest bardzo wymagająca, dobry instruktor to taki, który cierpliwie wytłumaczy oraz przekaże wiedzę niezbędną do prawidłowego uczestnictwa w ruchu drogowym, a ja właśnie taki jestem ! Uwielbiam pracę z ludźmi, a ta sprawia mi ogromną radość. Mam nadzieję, że zobaczymy się w moim samochodzie szkoleniowym, a w przyszłości pomachasz mi zza kierownicy swojego auta.

Edward

Witam, z tej strony Edek, uprawnienia instruktora posiadam od ponad 40 lat. Wielu moich kursantów wspomina nawet, że uczyłem jeździć ich rodziców samochodem osobowym. Posiadam uprawnienia na wszystkie kategorie szkoleniowe, jednak wśród dużych samochodów czuję się najlepiej. Mam nadzieję, że spotkamy się razem w mojej ciężarówce.

Sławek

Cześć, mam na imię Sławek, jestem instruktorem jazdy w Szkole Jazdy eLcar. Specjalizuje się w prowadzeniu kursów na prawo jazdy kat. C oraz A. Mimo faktu, że posiadam również uprawnienia na samochody osobowe to jednak motocykle oraz
ciężarówki to jest to co uwielbiam najbardziej. Mam nadzieję, że spotkamy się na placu manewrowym.

Sławek

Witam nazywam się Sławek Markiewicz od 12 lat pracuję jako instruktor nauki jazdy. W szkole jazdy Elcar szkolę kursantów od 5 lat. Specjalizuję się w prowadzeniu szkoleń kategori C, C+E oraz D. Posiadam również uprawnienia instruktora techniki jazdy. Gdy
spotkamy się na jazdach chętnie podzielę się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem w kierowaniu pojazdami ciężarowymi i autobusami.

Tomek

Siemanko, z tej strony Tomek Rogut! Jestem instruktorem jazdy kat. A, B, C oraz C+E… i lubię tę robotę! Cenne wskazówki i dobra atmosfera to recepta na sukces! Z miłą chęcią nauczę, podpowiem, odpowiem i rozwieje wszelkie wątpliwości – do zobaczenia w Manie!

Jak się zapisać?

To proste!

Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie,

a my pokierujemy Cię na drodze do szybkiego uzyskania prawa jazdy!