Zarabiaj 7000 zł "na rękę" - eLcar eLcar

Zarabiaj 7000 zł „na rękę”

7000 zł “na rękę”?
Właśnie tyle zarabia kierowca zawodowy.
A czasami nawet i więcej! 

Czy jesteś na etapie poszukiwania drogi rozwoju zawodowego? Sposobu na życie? A może już gdzieś pracujesz, ale dalej szukasz dla siebie lepszych warunków? Godnej pensji, przygody?

Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałeś „TAK”, znaczy że znalazłeś się w dobrym miejscu. Szkoła jazdy eLcar przygotowuje do pracy kierowców zawodowych od wielu lat, pomagając im zdobyć wymagane uprawnienia. Mamy bogate doświadczenie w branży i wiemy, dlaczego nasi kursanci decydują się na wybór takiej, a nie innej ścieżki zawodowej. Praca kierowcy zawodowego to wspaniała przygoda. Poniżej prezentujemy listę powodów, dla których powinieneś rozważyć pracę w tej dynamicznie rozwijającej się branży:

  • Ponad przeciętne zarobki. W Polsce mało kto może się pochwalić wynagrodzeniem wyższym niż 7 000 zł „na rękę”. Ale to nie wszystko! Wielu naszych zaprzyjaźnionych kierowców zarabia znacznie wyższe kwoty, sięgające nawet 10 tys zł! Takie zarobki dają im stabilność finansową, wygodne życie – oraz pozwalają zadbać o własną przyszłość.
  • Pracując jako kierowca zawodowy będziesz odwiedzać miejsca, do których prawdopodobnie nigdy nie miałbyś okazji udać się prywatnie. Jeśli jesteś osobą ciekawą świata, żądną przygód – praca kierowcy to miejsce dla Ciebie. Będziesz odkrywać nowe miejsca w naszym kraju oraz za granicą. To niesamowite doświadczenie!
  • Wolność i niezależność. Tymi dwoma przymiotnikami można najtrafniej określić zalety pracy kierowcy zawodowego. Mimo, że codzienny grafik obowiązków jest dokładnie zaplanowany w najdrobniejszym szczególe w zależności od ilości i lokalizacji punktów dostaw, będziesz miał okazję do podejmowania szybkich decyzji, od których w dużym stopniu zależeć będzie czy dostawy wykonane będą na czas i terminowo, a czasem konieczność pracy po godzinach, aby zrealizować zaplanowane zlecenie.
  • Przygoda, przygoda i jeszcze raz przygoda! Każdy Twój dzień będzie różnić się od poprzedniego. Jako kierowca zawodowy spodziewaj się różnorodności w codziennym harmonogramie zajęć oraz urozmaiconych punktów dostaw. Czekają Cię trasy w różne miejsca. Od krótkich tras po drogach lokalnych, aż po długie wyjazdy podczas których odwiedzisz wiele krajów.

Wydaje się zbyt piękne, aby było prawdziwe? Mamy dla Ciebie kolejną wiadomość. Nie dość, że wszystkie powyższe zalety bycia kierowcą zawodowym są rzeczywiste, na nich nie kończą się atuty pracy w tym zawodzie!  Branża transportowa jest jedną z najlepiej rozwijających się na całym świecie. W Polsce co roku zwiększa się zapotrzebowanie na conajmniej 30 tys kierowców zawodowych. Zarobki w tym zawodzie stale rosną, tak samo jak rośnie zapotrzebowanie na pracowników w tej branży. A zdobycie wymaganych uprawnień jest stosunkowo łatwym zadaniem.

Jak się zapisać?

To proste!

Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie,

a my pokierujemy Cię na drodze do szybkiego uzyskania prawa jazdy!