Jazdy doszkalające Radomsko, kursy doszkalające - eLcar

Jazdy Doszkalające

Kategorie AM, A1, A2, A, B, C, C + E, D.

Być może nie powiodło się Państwu na egzaminie, być może uważają Państwo, że ich umiejętności są niewystarczające do pełnego uczestniczenia w ruchu drogowym. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę instruktorów oraz instruktorów techniki jazdy. Dzięki uczestnictwu w zajęciach z techniki kierowania pojazdem, bezpieczeństwa w ruchu drogowym mogą Państwo rozwinąć swoje zdolności lub nabrać większej odwagi na drodze. Szkoła jazdy eLcar zapewnia indywidualne podejście do początkującego kierowcy, wyrozumiałość i bezstresową naukę w miłej atmosferze.

Prawo jazdy
KATEGORIA
(motocykl/skuter)

A

AM, A1, A2, A

120zł

Prawo jazdy
KATEGORIA
(samochód osobowy)

B

100zł

Prawo jazdy
KATEGORIA
(samochód ciężarowy)

C

120zł

Prawo jazdy
KATEGORIA
(samochód ciężarowy z przyczepą)

C+E

150zł

Prawo jazdy
KATEGORIA
(autobus)

D

150zł

Jesteśmy szkołą jazdy nr 1 w Radomsku!

  • Przygotowujemy ponad 1000 osób rocznie do zdania prawa jazdy!
  • 95% naszych klientów pochodzi z poleceń!

Dlaczego klienci wybierają
szkołę jazdy eLcar?

W szkole jazdy eLcar skupiamy się na wygodzie naszych klientów. Zdajemy sobie sprawę, jak bardzo stresującą rzeczą dla przyszłym kierowców może być kurs prawa jazdy. To właśnie dlatego w szkole jazdy eLcar postanowiliśmy w sposób szczególny zadbać o naszych przyszłych kierowców zatrudniając najlepszych instruktorów, którzy zawsze cierpliwie służą pomocą naszym kursantom. 

Z naszych usług korzystają również kierowcy zawodowi, a tym z kolei zależy na możliwie szybkim zdobyciu uprawnień do pracy. Mając to na uwadze potrzebę naszych klientów staramy się maksymalnie uprościć proces w pokonywaniu etapów w procesie kształcenia kierowcy zawodowego.

Pomoc w sfinansowaniu kursu!

W szkole jazdy eLcar zdajemy sobie sprawę z faktu, że szkolenia dla kierowców nie należą do najtańszych. Mimo tego, że staramy się aby cena uczestnictwa w naszych kursach była jak najniższa, nie każdy może sobie pozwolić na opłacenie kursu. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzód naszym klientom: pomagamy w uzyskaniu środków finansowych z instytucji państwowych! Aby dowiedzieć się na ten temat dofinansowań, odwiedź zakładkę „finansowanie kursów” na naszej stronie internetowej.

GALERIA

Jak się zapisać?

To proste!

Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie,

a my pokierujemy Cię na drodze do szybkiego uzyskania prawa jazdy!