Prawo jazdy kategoria D Radomsko, prawo jazdy na autobus - eLcar

Prawo jazdy
Autobus

Szkoła jazdy eLcar zaprasza Państwa do przystąpienia do jednego z profesjonalnych kursów prawa jazdy na autobus. 

Prawo jazdy
KATEGORIA
autobus 

D

6500zł

Kurs prawa jazdy kategorii D przeznaczony jest dla osób, które chcą zostać kierowcą autobusu. Autobus taki można prowadzić także z przyczepą lekką (do 750 kg). Kurs prawa jazdy kategorii D można rozpocząć w wieku 24 lat, a po kursie kwalifikacji wstępnej pełnej do kat. D uprawnienia można zdobyć nawet w wieku 21 lat. Kurs kwalifikacji wstępnej to obowiązkowe szkolenie dla osób, które autobus chcą prowadzić zawodowo. Aby rozpocząć kurs prawa jazdy kategorii D, potrzebujesz posiadać minimum prawo jazdy kategorii B.

Pomoc w sfinansowaniu kursu!

W szkole jazdy eLcar zdajemy sobie sprawę z faktu, że szkolenia dla kierowców nie należą do najtańszych. Mimo tego, że staramy się aby cena uczestnictwa w naszych kursach była jak najniższa, nie każdy może sobie pozwolić na opłacenie kursu. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzód naszym klientom: pomagamy w uzyskaniu środków finansowych z instytucji państwowych! Aby dowiedzieć się na ten temat dofinansowań, odwiedź zakładkę „finansowanie kursów” na naszej stronie internetowej.

INSTRUKTORZY

Sławek

Witam nazywam się Sławek Markiewicz od 12 lat pracuję jako instruktor nauki jazdy. W szkole jazdy Elcar szkolę kursantów od 5 lat. Specjalizuję się w prowadzeniu szkoleń kategori C, C+E oraz D. Posiadam również uprawnienia instruktora techniki jazdy. Gdy
spotkamy się na jazdach chętnie podzielę się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem w kierowaniu pojazdami ciężarowymi i autobusami.

Kamil

Cześć, mam na imię Kamil ! Posiadam uprawnienia instruktora prawa jazdy kat. B, B ze skrzynią automatyczną oraz D. Najlepsi w mojej pracy są ludzie, uwielbiam poświęcać im swój czas, a przekazywanie im wiedzy dotyczącej poruszania się samochodem
osobowym jak i autobusem sprawia mi ogromną radość. Mam nadzieję, że spotkamy się na jazdach, a po kursie dostanę od Ciebie wiadomość, że zdane!

Jak się zapisać?

To proste!

Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie,

a my pokierujemy Cię na drodze do szybkiego uzyskania prawa jazdy!