prawo jazdy kategoria B Radomsko, nauka jazdy - eLcar

Prawo jazdy
Samochód osobowy

Szkoła jazdy eLcar zaprasza Państwa do przystąpienia do jednego z profesjonalnych kursów prawa jazdy na samochód osobowy. 

Prawo jazdy
KATEGORIA
(samochód osobowy)

B

3000zł

Kurs prawa jazdy kategorii B i zdanie egzaminu państwowego uprawnia do kierowania większością samochodów, których dopuszczalna masa całkowita nie przekracza 3,5 t, wraz z przyczepą lekką (do 750 kg) lub przyczepą inną niż lekka (zestaw do 3500 kg). Bez przeszkód można również kierować większymi pojazdami, takimi jak np. samochody terenowe, oraz dostawcze czyli samochody osobowe lub lekkie ciężarówki o rzeczywistej masie całkowitej  do 3,5 t. Posiadając prawo jazdy kategorii B możesz też prowadzić pojazdy dla prawa jazdy dla kategorii AM (czyli motorower i quad), oraz ciągnik rolniczy i pojazd wolnobieżny. Po 3 latach od uzyskania uprawnień na kategorię prawa jazdy B, możesz zacząć jeździć także motocyklem na kategorię prawa jazdy A1, czyli o pojemności nie przekraczającej 125cm3 i mocy nie przekraczającej 11kw.

Wymagany wiek do uzyskania tej kategorii wynosi 18 lat. Kurs możesz rozpocząć 3 miesiące przed ukończeniem 18 lat, a na egzamin zapiszesz się najwcześniej miesiąc przed urodzinami.

Prawo jazdy
KATEGORIA
samochód osobowy:
– z automatyczną skrzynią biegów

B

3600zł

Kurs prawa jazdy kategorii B z automatyczną skrzynią biegów i zdanie egzaminu państwowego uprawnia do kierowania: pojazdem samochodowym o dmc do 3,5 t, z wyjątkiem autobusu i motocykla, jednak tylko z automatyczną skrzynią biegów. Posiadając prawo jazdy kategorii B możesz też ciągnąć przyczepę lekką (do 750 kg), jak również prowadzić pojazdy dla prawa jazdy dla kategorii AM (czyli motorower i quad). Po 3 latach od uzyskania uprawnień na kategorię prawa jazdy B z automatyczną skrzynią biegów, możesz zacząć jeździć także motocyklem na kategorię prawa jazdy A1, czyli o pojemności nie przekraczającej 125cm3. Kurs możesz rozpocząć mając 17 lat i 9 miesięcy.

Wymagany wiek do uzyskania tej kategorii wynosi 18 lat. Kurs możesz rozpocząć 3 miesiące przed ukończeniem 18 lat, a na egzamin zapiszesz się najwcześniej miesiąc przed urodzinami.

Kategoria kursu B obejmuje:

30 godzin zajęć teoretycznych

Podczas których kursant zdobywa wiedzę z zakresu obsługi pojazdu oraz przepisów ruchu drogowego.

30 godzin zajęć praktycznych

Odbywających się zarówno na placu manewrowym jak i w ruchu drogowym.

Szkolenie w zakresie pierwszej pomocy

Badania lekarskie*

*Ceny kursów nie obejmują badań lekarskich, które można kompleksowo zrobić w szkole jazdy eLcar za dodatkową opłatą

Materiały dydaktyczne

Dlaczego klienci wybierają
szkołę jazdy eLcar?

W szkole jazdy eLcar skupiamy się na wygodzie naszych klientów. Zdajemy sobie sprawę, jak bardzo stresującą rzeczą dla przyszłym kierowców może być kurs prawa jazdy. To właśnie dlatego w szkole jazdy eLcar postanowiliśmy w sposób szczególny zadbać o naszych przyszłych kierowców zatrudniając najlepszych instruktorów, którzy zawsze cierpliwie służą pomocą naszym kursantom. 

Z naszych usług korzystają również kierowcy zawodowi, a tym z kolei zależy na możliwie szybkim zdobyciu uprawnień do pracy. Mając to na uwadze potrzebę naszych klientów staramy się maksymalnie uprościć proces w pokonywaniu etapów w procesie kształcenia kierowcy zawodowego.

Tak, to możliwe! Nie czekaj do 18-tki!
Zapisz się wcześniej
na prawo jazdy do eLcar’u!

Pomoc w sfinansowaniu kursu!

W szkole jazdy eLcar zdajemy sobie sprawę z faktu, że szkolenia dla kierowców nie należą do najtańszych. Mimo tego, że staramy się aby cena uczestnictwa w naszych kursach była jak najniższa, nie każdy może sobie pozwolić na opłacenie kursu. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzód naszym klientom: pomagamy w uzyskaniu środków finansowych z instytucji państwowych! Aby dowiedzieć się na ten temat dofinansowań, odwiedź zakładkę „finansowanie kursów” na naszej stronie internetowej.

INSTRUKTORZY

Arkadiusz

 Cześć, z tej strony Arek ! Jestem instruktorem prawa jazdy w Szkole Jazdy
eLcar. Na kursie pokażę Ci wszystkie zagadnienia, które są niezbędne do prawidłowego prowadzenia
oraz eksploatowania samochodu osobowego. Od podstaw pokażę Ci czym jest samochód i dlaczego „to coś” jeździ, aby w przyszłości żadna sytuacja na drodze Cię nie zaskoczyła.

Artur

Cześć ! Nazywam się Artur Piwowarczyk, jestem instruktorem kat. B oraz C już od wielu lat. Praca jako instruktor jest bardzo wymagająca, dobry instruktor to taki, który cierpliwie wytłumaczy oraz przekaże wiedzę niezbędną do prawidłowego uczestnictwa w ruchu drogowym, a ja właśnie taki jestem ! Uwielbiam pracę z ludźmi, a ta sprawia mi ogromną radość. Mam nadzieję, że zobaczymy się w moim samochodzie szkoleniowym, a w przyszłości pomachasz mi zza kierownicy swojego auta.

Kamil

Cześć, mam na imię Kamil ! Posiadam uprawnienia
instruktora prawa jazdy kat. B, B ze skrzynią automatyczną oraz D. Najlepsi w mojej pracy są ludzie, uwielbiam poświęcać im swój czas, a przekazywanie im wiedzy dotyczącej poruszania się samochodem osobowym jak i autobusem sprawia mi ogromną radość. Mam nadzieję, że spotkamy się na jazdach, a po kursie dostanę od Ciebie wiadomość, że zdane!

Krzysztof

Siema ! Nazywam się Krzysztof Dukat, jestem instruktorem prawa jazdy kat. B i mam wielką zajawkę na to co robię! Uwielbiam prace z młodymi, pełnymi energii i ciekawymi świata ludźmi. Przekazywanie wiedzy w spragnione jej umysły młodych ludzi to super sprawa! Moi kursanci widzą we mnie mentora, a ja jak na prawdziwego mentora przystało, szkolę ich jak do perfekcji opanować sztukę jaką jest prowadzenie samochodu osobowego. Mam nadzieję, że spotkamy się w mojej eLce !

Przemysław

Cześć, mam na imię Przemek . Jestem instruktorem prawa jazdy w eLcarze. Prowadzę zajęcia praktyczne, ale oprócz tego również szkolę z zakresu teorii, dlatego zanim zaczniecie jeździć z moimi koleżankami lub kolegami instruktorami, spotkacie się najpierw ze mną ! Jeśli na naszych zajęciach będzie wam mało wiedzy, możemy
zobaczyć się na jazdach w moim samochodzie szkoleniowym. Do zobaczenia!

Roman

Witam, nazywam się Roman Szczekocki. W Szkole Jazdy eLcar uczę jak być dobry
kierowcą . Na naszych jazdach pokażę Ci techniki prowadzenia pojazdu osobowego w różnych warunkach. Najlepszą rzeczą w mojej pracy są ludzie! Wasze historie opowiadane godzinami w aucie to coś co sprawia, że mogę śmiało powiedzieć, że mam najlepszą pracę na świecie !

Grażyna

Cześć, mam na imię Grażyna. Posiadam uprawnienia kat. B oraz B1 od ponad
10 lat. Wybrałam ten zawód, ponieważ kocham pracę z ludźmi, jestem bardzo cierpliwa i uwielbiam motoryzacje, potrafię w doskonały sposób przekazywać swoją wiedzę moim kursantom. Mój zawód to moja pasja.

Mariusz

Cześć! Jestem Mariusz, w swojej eLce spędzam drugie życie, po
prostu kocham jazdę samochodem! Od małego ciągnęło mnie do motoryzacji, a dzięki pracy jako instruktor mogę być przy niej cały czas. Na naszych jazdach nauczymy się manier na drodze oraz co najważniejsze prawidłowego uczestniczenia w ruchu drogowym. Mam nadzieję, że zarażę Cię swoją pasją!

Jak się zapisać?

To proste!

Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie,

a my pokierujemy Cię na drodze do szybkiego uzyskania prawa jazdy!