Prawo jazdy na prezent - Radomsko eLcar

SUPER PREZENT

Szukasz idealnego prezentu, którym sprawisz ogromną radość komuś bliskiemu?
Masz dość niepraktycznych prezentów?
Chcesz być oryginalny?
Podaruj mu Voucher Super Auto eLcar i sfinansuj cały kurs lub jego część!
Voucher Super Auto eLcar to idealny prezent od znajomych i rodziny!

Wśród młodzieży jak i dorosłych bardzo popularne stało się obdarowywanie siebie nawzajem voucherami na wymarzone prawo jazdy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom stworzyliśmy personalizowane Vouchery na dowolny kurs prawa jazdy oraz jego dowolną kwotę. Kurs zostanie zrealizowany w naszej szkole w dowolnie wybranym przez “siebie” terminie.
Voucher Super Auto eLcar to elegancki i praktyczny prezent, z którego ucieszy się każdy !

Aby zamówić Voucher Super Auto eLcar, należy złożyć zamówienie do biuro@elcarradomsko.pl na wybrany kurs praw jazdy, we wniosku podając imię oraz nazwisko przyszłego kursanta.

Odbiór vouchera możliwy po uregulowaniu należności za kurs w formie gotówki lub przelewu na numer konta bankowego 58 1020 3958 0000 9602 0167 6386 w tytule przelewu należy podać imię i nazwisko zamieszczone na voucherze.

ZGRANA KLASA

Zgrana Klasa to akcja kierowana do wszystkich uczniów szkół średnich, których rocznik pozwala na rozpoczęcie kursu prawa jazdy kat. B.
Kurs prawa jazdy na samochód osobowy możesz rozpocząć już na 3 miesiące przed osiemnastymi urodzinami.

Celem akcji Zgrana Klasa jest pomoc w uzyskaniu uprawnień kat. B grupie, która zostanie stworzona przez członków jednej klasy. Na czym to polega? Całą klasą lub jej częścią zgłaszacie się do naszego biura w którym wypełniamy formularze zgłoszeniowe oraz deklaracje przystąpienia do kursu. Część osób nie będzie mogła rozpocząć kursu w tym samym czasie ze względu na wiek, nie jest to jednak problem. Akcja będzie obejmowała tak samo osoby, które urodziły się wcześniej jak i później. Ważne abyście zgłosili się do akcji Zgrana Klasa w tym samym czasie. 
Zgłoszona grupa będzie mogła wybrać jedną z poniższych form promocji :

  1. Każdy uczestnik, który bierze udział w akcji dostanie rabat 100 złotych oraz firmową koszulkę (grupa musi liczyć minimum 5 osób)
  2. Każdy uczestnik weźmie udział w losowaniu, a jego zwycięzca dostanie 1000 złotych (grupa musi liczyć minimum 9 osób)
  3. Jednemu z uczestników, którego wybierze cała grupa prawo jazdy zostanie w pełni sfinansowane przez naszą Szkołę Jazdy (grupa musi liczyć minimum 14 osób)

Jak się zapisać?

To proste!

Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie,

a my pokierujemy Cię na drodze do szybkiego uzyskania prawa jazdy!