Prawo jazdy kat B Radomsko - eLCar - zapraszamy eLcar

Prawo jazdy na samochód

Chcesz spełnić swoje marzenie dotyczące posiadania prawa jazdy? Nic prostszego – tanie prawo jazdy, uzyskaj szybko i sprawnie! Już dziś zapisz się na kurs prawa jazdy w naszej szkole nauki jazdy w Radomsku. W dzisiejszych czasach nie wyobrażamy sobie już życia bez samochodu. Dzięki niemu jesteśmy niezależni od nikogo i bardziej mobilni. Po kursie prawa jazdy na samochód będziesz mógł legalnie poruszać się po drogach i jeździć tam, gdzie nie dojeżdża pociąg czy autobus.
W naszej szkole prowadzimy kursy na samochód, czyli prawo jazdy kategoria B. Przygotowujemy przyszłych kierowców do egzaminu państwowego zarówno teoretycznego, jak i praktycznego ElCar prawo jazdy Radomsko . Jego zdanie uprawnia do kierowania samochodem, którego dopuszczalna masa całkowita nie przekracza 3,5t, łącznie z przyczepką (do 750kg), bądź inną, której zestaw samochód+ przyczepka nie przekroczy 3,5t. Prawo jazdy kategorii B umożliwia Ci także jazdę większymi samochodami, których rzeczywista masa całkowita nie przekracza 3.5t. Możesz również prowadzić inne pojazdy np. Quad, skuter, ciągnik rolniczy i wiele innych. Wszystkie te zagadnienia zostaną szczegółowo i precyzyjnie wytłumaczone Ci na naszym kursie. W naszej ofercie posiadamy również możliwość szkolenia się na automatycznej skrzyni biegów, lecz pamiętaj, po takim kursie będziesz mógł jeździć tylko i wyłącznie samochodami z automatyczną skrzynią biegów, zaś po klasycznym kursie z manualną skrzynią biegów możesz wybrać sobie wygodniejszą opcję dla siebie albo manual, albo automat.
Na kurs możesz zapisać się 3 miesiące przed ukończeniem 18 lat, zaś egzamin możesz zdać dopiero miesiąc przed swoimi 18 urodzinami. W skład kursu wchodzi: 30 godzin zajęć teoretycznych, a także 30 godzin praktyki – oferujemy też prawo jazdy autobus Radomsko.
Zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z naszej oferty w najlepszej szkole w Radomsku!