ElCar Radomsko: prawo jazdy kategoria C Radomsko eLcar

Prawo jazdy na ciężarówkę

Radomsko - zapraszamy

Mieszkasz w Radomsku lub jego okolicach i jesteś zainteresowany zdobyciem umiejętności kierowania ciężarówką? Poszukujesz sprawdzonej szkoły jazdy, cieszącej się dobrą opinią i gwarantującej dobre przygotowanie do egzaminu? Zapraszamy do Elcar. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak stresujący jest kurs oraz następujący po nim egzamin, zwłaszcza jeśli chodzi o kierowanie tak dużym pojazdem. Nasi instruktorzy okazują każdemu swojemu podopiecznemu życzliwość oraz dużo cierpliwości, starając się nie wywierać na niego dodatkowej presji. W Elcar możesz zapisać się na kurs prawa jazdy kategorii C ( uprawnia do kierowania samochodem ciężarowym ) oraz kategorii C+E ( ciężarówka z przyczepą ). Warunkiem zapisania się na kurs prawa jazdy kategorii C jest posiadanie prawa jazdy kategorii B.

Dodatkowo aby zapisać się na kurs umożliwiający zdobycie umiejętności kierowania autem ciężarowym należy mieć ukończone 21 lat. Ewentualnie może to być ukończone 18 lat, jeśli kandydat na kierowcę ma już ukończony kurs kwalifikacji wstępnej pełnej do kategorii C. Rozpoczęcie pracy w charakterze kierowcy ciężarówki związane jest z koniecznością odbycia dodatkowego kursu kwalifikacji wstępnej. Dla kierowców zawodowych oferujemy szkolenia okresowe. Jeżeli chcesz zostać zawodowym kierowcą auta ciężarowego o wadze do 3.5 tony ( plus masa przyczepy ), powinieneś zapisać się na kurs prawa jazdy kategorii C+E. Należy tutaj pamiętać, że jest to powiązane z ukończeniem kursu na prawo jazdy B+E. Takie kwalifikacje można zdobyć po ukończeniu 21 lat lub w wieku 18 lat w przypadku ukończenia kursu kwalifikacji wstępnej pełnej do kategorii C.

Kolejna istotna informacja- jeżeli chcesz posiadać prawo jazdy kategorii C+E, konieczne jest posiadanie przez Ciebie prawa jazdy kategorii B i C. W przypadku, gdy posiadasz tylko takie kat. B, a chciałbyś najszybciej jak to możliwe zacząć jeździć jako kierowca auta ciężarowego z przyczepą, proponujemy zapisanie się na łączony kurs prawa jazdy kat. C i C +E . Jeżeli widzisz siebie w roli kierowcy zawodowego konieczne jest, abyś oprócz ukończenia kursu na prawo jazdy kat. C zapisał się również na kurs kwalifikacji wstępnej. Zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie udzielimy Ci bardziej szczegółowych informacji drogą telefoniczną.