Prawo jazdy na autobus Radomsko - eLcar

Prawo jazdy na autobus

Chciałbyś rozpocząć pracę jako kierowca autobusu? Szukasz profesjonalnej szkoły jazdy w Radomsku? Jesteś we właściwym miejscu! Zawód kierowcy autobusu jest w ostatnim czasie coraz bardziej popularny. Nasza szkoła prowadzi kurs na prawo jazdy kategorii D, który przeznaczony jest dla osób, które chcą nauczyć się kierować autobusem. Osoba, która posiada prawo jazdy tej kategorii może kierować również ciągnikiem rolniczym lub pojazdem wolnobieżnym. Aby uzyskać prawo jazdy kategorii D, musisz mieć już prawo jazdy kategorii B oraz mieć ukończone 24 lata.

Dzięki uprawnieniom kategorii D będziesz mógł prowadzić autobus z przyczepą lekką (do 750 kg). Kurs prawa jazdy kategorii D można już rozpocząć w wieku 24 lat, a po kursie kwalifikacji wstępnej pełnej kategorii D uprawnienia możesz zdobyć już w wieku 21 lat (zobacz też prawo jazdy kategoria C). By uzyskać uprawnienia do pracy w charakterze kierowcy autobusu, musisz uzyskać kwalifikację wstępną. Kwalifikację wstępną będziesz mógł otrzymać po ukończeniu 21 lat. Jesteśmy najczęściej wybieraną szkołą jazdy w Radomsku! Przygotowujemy rocznie ponad 1000 osób do egzaminu na prawo jazdy! Dla nas najważniejszy jest klient, dlatego skupiamy się na jego komforcie i staramy się przekazać naszą wiedzę rzetelnie i z ogromnym zaangażowaniem.

Zobacz też: prawo jazdy kategoria AM Radomsko.

Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów, którzy nie tylko z cierpliwością i rzetelnością podchodzą do każdego kursanta, ale również dbają o jego bezpieczeństwo. Mając na uwadze potrzebę naszych klientów, którzy pragną szybko zdobyć uprawnienia do pracy w charakterze kierowcy autobusu, robimy wszystko co w naszej mocy, by uprościć ten proces. Wychodzimy również naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów w zakresie finansów. Pomagamy im uzyskać środki finansowe z instytucji państwowych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!