Prawo jazdy na autobus Radomsko kategoria D - eLcar eLcar

Prawo jazdy na autobus Radomsko

Mieszkasz w Radomsku lub jego okolicach? Myślisz o tym, aby znaleźć pracę jako kierowca autobusu? Zawód ten cieszy się obecnie dużą popularnością. Można nawet stwierdzić, że aktualnie w tym zawodzie w Polsce brakuje rąk do pracy. W naszej szkole jazdy możesz zdobyć prawo jazdy kategorii D uprawniające do kierowania tego typu pojazdem. Należy pamiętać o tym, że o prawo jazdy tej kategorii można się starać dopiero wtedy, gdy posiada się już prawo jazdy kategorii B. Należy mieć również ukończone 24 lata. Jeżeli będziesz już posiadał prawo jazdy kategorii D, możesz również usiąść za kierownicą ciągnika lub dowolnego pojazdu wolnobieżnego a autobus, którym będziesz kierował będzie mógł ciągnąć lekką przyczepę ( czyli taką, której masa nie przekracza 750kg ).

Aby zostać kierowcą autobusu należy posiadać kwalifikację wstępną. Można się starać o jej uzyskanie już w wieku 21 lat. Chcemy podkreślić, że jesteśmy najpopularniejszą szkołą jazdy w Radomsku. Ponad tysiąc osób rocznie przystępuje za naszym pośrednictwem do egzaminu na prawo jazdy. Co warto podkreślić- większość z nich trafia do nas z polecenia innych osób. Nasi instruktorzy zdają sobie sprawę z tego, jak stresujące jest zdobywanie umiejętności potrzebnych do tego, aby zostać dobrym kierowcą.

Dlatego też robią wszystko, aby nie wywierać na kursantów dodatkowej, niepotrzebnej presji. Są oni dla nich życzliwi i wyrozumiali. Chcemy też podkreślić, że pomagamy uzyskać kandydatom na kierowców dofinansowanie na kurs z instytucji państwowych. Dzięki temu mogą oni zdobyć zawód kierowcy autobusu, nawet jeśli problemem wydawały im się na początku finanse. Zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące naszej oferty.