Prawo jazdy na motor Radomsko - szkoła jazdy Elcar Radomsko eLcar

Prawo jazdy na motor

Marzysz o jeździe na motorze? Szukasz profesjonalnej szkoły jazdy w Radomsku? Jesteś w doskonałym miejscu! Coraz więcej osób chcąc uniknąć stania w wielogodzinnych korkach lub poszukując adrenaliny sięga po motor lub skuter. Jednakże, by móc swobodnie i legalnie się nim poruszać potrzebujesz prawa jazdy kategorii AM. Nasza szkoła to umożliwia! Jesteśmy profesjonalną szkołą jazdy, która od wielu lat szkoli przyszłych kierowców motorów i skuterów.

Ukończenie kursu kategorii A1 oraz zdanie egzaminu państwowego umożliwia jazdę motocyklem do 125 cm3, co może być idealnym sposobem na zapoznanie się ze specyfiką kierowania motocyklem oraz nauczenie się właściwych nawyków na pojazdach o niewielkiej pojemności. Prawo jazdy kategorii A1 umożliwi Ci kierowanie motocyklem o pojemności skokowej do 125 cm3 i mocy, która nie przekracza 11kW oraz stosunku mocy do masy własnej nieprzekraczającej 0,1 kW/kg i motocyklem trójkołowym o mocy nieprzekraczającej 15 kW, a także motorowerem i quadem (kategoria AM). Bardzo dużą zaletą kursu jest to, iż możesz rozpocząć go 3 miesiące przed ukończeniem 16 lat, natomiast na egzamin zapisać się najwcześniej miesiąc przed urodzinami. Warto wiedzieć, że jeśli masz prawo jazdy kat. B, to prawo jazdy kat. A1 uzyskujesz automatycznie.

Oferta:

W naszej szkole jazdy prowadzimy również kurs prawa jazdy kategorii A2 – prawo jazdy kategoria A2 Radomsko. Jest on przeznaczony dla osób, które uważają, że ich umiejętności nie są wystarczające, by kierować pojazdami o większej mocy niż 35 kW. Ta kategoria umożliwia kierowanie motocyklem o mocy, która nie przekracza 35 kW i stosunku mocy do masy własnej nieprzekraczającym 0,2 kW, oraz motocyklem trójkołowym o mocy, która nie przekracza 15 kW, a także motorowerem i quadem. Prawo jazdy motor Radomsko (kategoria A) umożliwia kierowanie motocyklem, również z bocznym wózkiem lub przyczepą motocyklową o masie, która nie przekracza masy własnej motocykla i 100 kg. Dzięki posiadaniu prawa jazdy kategorii A zdobywasz równocześnie uprawnienia na mniejsze motocykle kat. AM, A1 i A2. Kurs będziesz mógł rozpocząć 3 miesiące przed ukończeniem 24 lat, a na egzamin zapiszesz się najwcześniej miesiąc przed urodzinami.