Prawo jazdy na samochód Radomsko - eLCar - zapraszamy eLcar

Prawo jazdy na samochód

Planujesz zapisać się na kurs prawa jazdy na samochód w Radomsku? Świetnie trafiłeś – szkoła jazdy Radomsko ElCar! Aktualnie mało kto wyobraża sobie życie bez prawa jazdy. Dzięki niemu jesteśmy bardziej mobilni i niezależni. Możemy legalnie poruszać się autem, gdzie chcemy i kiedy chcemy. Nasza szkoła to umożliwia! Jesteśmy profesjonalną szkołą jazdy, która od lat szkoli przyszłych kierowców.

Prowadzimy kursy na prawo jazdy – prawo jazdy kategoria b Radomsko i przygotowujemy kursantów do egzaminu państwowego, którego zdanie uprawnia do kierowania większością samochodów, których dopuszczalna masa całkowita nie przekracza 3,5 t, łącznie z przyczepą lekką (do 750 kg) bądź przyczepą inną niż lekka (zestaw do 3500 kg). Prawo jazdy na samochód kategorii B pozwala również na kierowanie większymi pojazdami takimi jak np. samochody terenowe, dostawcze czyli samochody osobowe lub ciężarówki o rzeczywistej masie całkowitej do 3,5 l. Ponadto posiadając prawo jazdy kategorii B możesz prowadzić pojazdy takie jak motorower, quad, ciągnik rolniczy, a także pojazd wolnobieżny.

Oferujemy też:

Każda osoba, która chce rozpocząć kurs, może to zrobić najwcześniej 3 miesiące przed ukończeniem 18 lat, a na egzamin zapisać się najwcześniej miesiąc przed urodzinami. W naszej szkole prowadzimy również kurs jazdy kategorii B z automatyczną skrzynią biegów, przygotowujący do kierowania pojazdami o dmc do 3,5 t, z wyjątkiem autobusu i motocykla, jednakże tylko i wyłącznie z automatyczną skrzynią biegów.

Posiadanie prawa jazdy kategorii B umożliwia też jazdę z przyczepą lekką – do 750 kg, a także prowadzenie pojazdów dla prawa jazdy dla kategorii AM tj. motorower i quad. Po upływie 3 lat od momentu uzyskania uprawnień na tę kategorię będziesz mógł jeździć również motocyklem na kategorię prawa jazdy A1 – o pojemności, która nie przekracza 125 cm3. Ten kurs możesz już rozpocząć na 3 miesiące przed ukończeniem 18 lat. W skład kursu wchodzi: 30 godzin zajęć teoretycznych, 30 godzin zajęć praktycznych, szkolenie w zakresie pierwszej pomocy, badania lekarskie, materiały dydaktyczne. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!