Prawo jazdy Radomsko: na samochód, na motor, na ciężarówkę eLcar

Prawo jazdy Radomsko

na samochód, na motor, na ciężarówkę

Prawo jazdy na samochód Radomsko

Zobacz naszą ofertę: prawo jazdy Radomsko , tu znajdziesz więcej informacji.

Mieszkasz w Radomsku lub w jego okolicach i planujesz zapisać się na kurs prawa jazdy? Zapraszamy do naszej szkoły jazdy! Zdecydowana większość naszych kursantów trafia do nas z polecenia, z czego jesteśmy dumni. Świadczy to bowiem o wysokiej jakości naszej oferty. Co sprawia, że ludzie decydują się zapisać na kurs prawa jazdy? Wydaje się, że w dzisiejszych czasach zwyczajne, codzienne funkcjonowanie bez samochodu jest bardzo uciążliwe. Możliwość dojechania własnym autem na uczelnię, do pracy, na zakupy czy też wybrania się na wycieczkę za miasto bez oglądania się na rozkład jazdy autobusu doceni każdy, kto stanie się posiadaczem samochodu. U nas zdobyć możesz prawo jazdy kategorii B, które daje Ci uprawnienia do kierowania pojazdami, których masa nie przekracza 3.5 tony, wliczając w to lekką przyczepę, której waga nie może przekraczać 750 kg. Pojazd może również ciągnąć przyczepę innego rodzaju niż lekka ale wtedy łączna waga całego zestawu nie może przekroczyć 3500 kg. Posiadanie prawa jazdy kategorii B daje również możliwość legalnego prowadzenia pojazdów terenowych i dostawczych, których masa nie jest większa niż 3.5 tony. Dzięki prawu jazdy kategorii B możesz również być kierowcą motoroweru, quadu i ciągnika rolniczego. Kurs można rozpocząć już 3 miesiące przed ukończeniem 18-go roku życia, zapis na egzamin jest możliwy na minimum miesiąc przed dniem urodzin. W ofercie naszej szkoły znajduje się również możliwość zdobycia prawa jazdy kategorii B dotyczącej pojazdów mających automatyczną skrzynię biegów. Posiadając taki dokument możesz kierować pojazdami o masie do 3.5 tony ( oprócz motocykla i autobusu ), w których biegi zmieniane są automatycznie. Posiadanie prawa jazdy kategorii B daje również możliwość kierowania pojazdem ciągnącym przyczepę lekką ( czyli taką, która waży maksymalnie 750 kg ) oraz motorowerem i quadem ( prowadzenie tego typu pojazdów wymaga posiadania prawa jazdy kategorii AM ). Kiedy miną 3 lata od chwili zdobycia przez Ciebie prawa jazdy kategorii B, nabywasz uprawnienia do kierowania motocyklem o pojemności silnika nie przekraczającej 125 cm3. Zapisując się na nasz kurs masz zagwarantowane 30 godzin zajęć teoretycznych oraz taką samą ilość godzin poświęconych na praktykę. Do tego kurs udzielania pierwszej pomocy, komplet niezbędnych badań lekarskich oraz dostęp do wielu materiałów dydaktycznych. Zapraszamy!

Prawo jazdy na motor Radomsko

Chciałbyś zdobyć uprawnienia do kierowania motocyklem? Mieszkasz w Radomsku i jego okolicach i szukasz dobrej szkoły jazdy? Nie mogłeś trafić lepiej! Popularność kursu prawa jazdy, który po jego zdaniu umożliwia prowadzenie motocykla stale rośnie i wydaje się, że ten trend nie ulegnie zmianie. Co jest tego przyczyną? Dzięki jednośladowi łatwiej można ominąć korki, poza tym podróż nim gwarantuje doznania niedostępne osobom kierującym szczelnie zamkniętym samochodem. Aby legalnie prowadzić motocykl należy posiadać prawo jazdy kategorii AM. Po ukończeniu kursu na kategorię A1 i zdaniu egzaminu państwowego nabywa się uprawnienia konieczne do jazdy motocyklem o pojemności skokowej silnika do 125 cm3 i mocy nie przekraczającej 11kW ( stosunek mocy do masy własnej nie może przekraczać 0,1 kW/kg ), motocyklem 3-kołowym, którego moc silnika nie przekracza 15 kW a także takimi pojazdami jak motorower i quad. Warto wiedzieć, że na kurs na prawo jazdy kategorii AM możesz zapisać się już na 3 miesiące przed ukończeniem 16-go roku życia, podejście do egzaminu możliwe jest na miesiąc przed urodzinami. Jeżeli posiadasz prawo jazdy kategorii B, to uprawnienia kategorii A1 otrzymujesz automatycznie. Nasza szkoła jazdy ma również w swojej ofercie kurs na prawo jazdy kategorii A2. Powinny o nim pomyśleć te osoby, które nie uznają swoich umiejętności za wystarczające do tego, aby prowadzić pojazd o mocy silnika większej niż 35 kW. Warto wspomnieć o tym, że posiadanie prawa jazdy kategorii A zapewnia możliwość legalnego kierowania również takim motocyklem, który posiada boczny wózek lub przyczepę, której masa nie jest większa, niż waga motocykla, nie może ona również ważyć więcej niż 100kg. Co ważne- posiadanie prawa jazdy kategorii A z automatu oznacza nabycie również uprawnień kategorii AM, A1 i A2. Na kurs można zapisać się najwcześniej 3 miesiące przed ukończeniem 24 lat a do egzaminu podejść minimum miesiąc przed urodzinami. Zapraszamy do naszej szkoły jazdy. Zdecydowana większość kursantów zgłasza się do nas z polecenia, z czego jesteśmy dumni.

Prawo jazdy na ciężarówkę Radomsko

Chciałbyś posiadać uprawnienia pozwalające na kierowanie ciężarówką? Mieszkasz w Radomsku lub w jego bliskich okolicach? Powinieneś zainteresować się ofertą szkoły jazdy eLcar. Co roku przygotowujemy do egzaminu na prawo jazdy ponad 1 000 osób. Zdecydowana większość naszych kursantów zgłasza się do nas z polecenia. Jesteśmy z tego dumni, świadczy to bowiem o zadowoleniu osób uczestniczących w kursach eLcar z poziomu szkolenia. Docenia się również podejście naszych instruktorów do uczestników kursu. Zdają sobie oni sprawę z tego, z jakim stresem związane jest uczestnictwo w nim, dlatego starają się nie nakładać na kursantów dodatkowej presji a wręcz przeciwnie, okazują im dużo zrozumienia i życzliwości. Zapraszamy na kurs prawa jazdy kategorii C ( dzięki niemu można zasiąść za kierownicą ciężarówki ) a także C+E ( na samochód ciężarowy z przyczepą ). Aby przystąpić do kursu na prawo jazdy kategorii C musisz mieć ukończone 21 lat. Istnieje jednak możliwość przystąpienia do kursu kwalifikacji wstępnej pełnej dla kategorii C po ukończeniu 18-go roku życia. Trzeba też pamiętać o tym, że trzeba posiadać prawo jazdy kategorii B, aby móc rozpocząć kurs do kategorii C. Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w zawodzie kierowcy ciężarówki, powinieneś stać się posiadaczem prawa jazdy kategorii C+E. Dzięki niemu możesz zasiąść za kierownicą samochodu ciężarowego o dopuszczalnej masie całkowitej 3.5 tony ( + przyczepa ). Należy podkreślić, że aby przystąpić do kursu na prawo jazdy kategorii C+E, należy posiadać już prawo jazdy kategorii B i C Jeżeli posiadasz już prawo jazdy kat. B a zależy Ci na czasie i jak najszybszym rozpoczęciu pracy w charakterze kierowcy ciężarówki, możemy zaoferować Ci jednoczesny kurs prawa jazdy kat. C i C+E. Dla osób planujących pracę jako kierowcy zawodowi polecamy również nasz kurs kwalifikacji wstępnej. Masz pytania lub wątpliwości dotyczące naszej oferty? Skontaktuj się z nami drogą mailową lub telefoniczną.